Вы используете старую версию браузера, пожалуйста обновите ваш браузер, или установите один из предложенных
Інструкція
Uk
keyboard_arrow_down

Про платформу

Ми хочемо змінити світ!
І саме наші діти здатні змінити світ.

Ми живемо в цікавий час. Кожен день приносить дивовижні технологічні новинки, і ніколи раніше різноманітність та складність людського суспільства не були такими очевидними, як зараз... Дитяча освіта є основою успішної адаптації до Нової Реальності, тому Міністерством освіти і науки України була створена концепція Нової Української Школи (НУШ) – авангарду шкільної реформи.

Навчальна платформа починається з вчителів. Застосовуючи визнаний досвід Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English, МОН впроваджує реформи, спрямовані на розвиток здібностей кожної дитини та її особисті освітні потреби. Використовуючи комбінацію 3-денних очних тренінгів та онлайн курсів на цій платформі, програма спрямована впровадити давно очікувану систему вивчення іноземних мов, адаптовану до дитячого сприйняття. Обидві складові є обов'язковими для проходження вчителями англійської мови, що будуть вчити першокласників з вересня 2018 року (згідно Наказу МОН № 208 від 27.02.2018). А значить, якісно підготовлені вчителі зможуть застосувати свої нові знання на національному рівні вже у вересні 2018 року.

Навчальна платформа розроблена і може бути застосована для реформування всіх рівнів освіти в Україні, та допоможе зробити українську освіту однією з кращих.

Наші діти заслуговують найкращого!

Help support@nus-english.com.ua

Наші партнери