Вы используете старую версию браузера, пожалуйста обновите ваш браузер, или установите один из предложенных
Інструкція
Uk
keyboard_arrow_down

НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПІДГОТОВКИ
ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Про платформу

Ми хочемо змінити світ!
І саме наші діти здатні змінити світ.

Ми живемо в цікавий час. Кожен день приносить дивовижні технологічні новинки, і ніколи раніше різноманітність та складність людського суспільства не були такими очевидними, як зараз... Дитяча освіта є основою успішної адаптації до Нової Реальності, тому Міністерством освіти і науки України була створена концепція Нової Української Школи (НУШ) – авангарду шкільної реформи.

Навчальна платформа починається з вчителів. Застосовуючи визнаний досвід Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English, МОН... дізнатися більше

Вчителям

Вчителі - це життєва сила НУШ . Коли ви навчаєте дитину говорити іноземною мовою, ви відкриваєте для неї двері у світ нових можливостей, розвиваєте її життєві навички, необхідні для досягнення успіху у світі поза межами класу. Ваші діти будуть готові застосувати цей позитивний досвід як для вивчення іноземних мов, так і для свого розвитку в інших сферах.

З НУШ ви поведете дітей в XXI сторіччя і далі. І здобудете найпозитивніший навчальний досвід.

З навчальною платформою для вчителів англійської мови на вас чекають... дізнатися більше

Батькам

Любі батьки!
Немає більшого задоволення для батьків, ніж спостерігати, як їх дитина стає особистістю.
Завдяки проектам з іноземних мов від Нової Української Школи ви можете стати ще більш залученими до цього захоплюючого розвитку.

Яким би не був ваш власний рівень володіння англійською, ваша підтримка допоможе вашій дитині опанувати англійську мову.

Активні батьки є невід’ємною частиною навчального процесу. А налагоджений діалог між батьками, учнями та школою – одна із основних цілей МОН... дізнатися більше

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами support@nus-english.com.ua
або заповніть форму нижче

Надішліть нам лист

Наші партнери

НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПІДГОТОВКИ
ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ